O nas

Już od 2012 roku Pensjonat “Nowy Młyn” przyjmuje gości w swojej restauracji i pokojach hotelowych, organizuje przyjęcia – w tym niezapomniane wesela – i konferencje.

Nasza oferta obejmuje szereg usług, do których wykonania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Do naszych atutów zaliczyć możemy także:

  • świetną lokalizację – pensjonat leży w otoczeniu przepięknej scenerii natury, otoczony lasami bogatymi w grzyby oraz zwierzynę łowną, okolony rzekami pełnymi ryb,
  • pięknie wystylizowane wnętrza przyozdobione świeżymi kwiatami dostosowanymi do indywidualnych gustów naszych gości,
  • smaczne i zawsze świeże jedzenie niejednokrotnie nagradzane na różnego rodzaju konkursach kulinarnych,
  • doświadczenie całej załogi, stale podnoszącej swoje kwalifikacje,
  • aatrakcyjne i konkurencyjne ceny,
  • dodatkowe atrakcje w okolicy.

Bogate doświadczenie i profesjonalizm właścicieli, kucharzy oraz obsługi kelnerskiej przekładają się na wysoką jakość obsługi. Podczas realizacji zleceń na organizację przyjęć przykładamy wagę do każdego detalu. Jesteśmy perfekcjonistami i nie dopuszczamy możliwości popełnienia błędu, powstania niedopatrzenia. Wiemy, że tylko precyzja i rzetelność z naszej strony gwarantują udaną zabawę gości.

Jakość naszych usług potwierdza z jednej strony długa lista gości i zorganizowanych wydarzeń, z drugiej zaś – Złoty Żagiel 2012, przyznany przez Starostę Myśliborskiego, oraz dwukrotne wyróżnienie w konkursie Agro-Eko-Turystyczne Zielone Lato.

Należymy do stowarzyszenia Lider Pojezierza.